Ranking najlepszych pakietów telewizyjnych – Marzec 2020

Ofert jest tak samo dużo, jak operatorów je serwujących. Dlatego wybraliśmy parę najlepszych abyście nie musieli tak długo szukać.

Ciężko jest tak szukać cały czas ofert, szczególnie, że zmieniają się one co chwilę. Dlatego zrobiliśmy ranking najlepszych pakietów telewizyjnych. (Kliknij operatora, aby sprawdzić szczegóły oferty).

W zależności od naszych potrzeb, każda firma stara się spełniać nasze zachcianki. Kanały sportowe, filmowe, serialowe czy rozrywkowe to główne typy naszych operatorów, którzy chcą abyśmy mogli uzyskać to, czego tak mocno pragniemy – Telewizji.

Vectra

Na początek Vectra. Jako jeden z najtańszych dostawców telewizji musiał się znaleźć w tym rankingu. Oferta już od 30 zł/mies, a w pakiecie aż 76 kanałów. To jednak nie wszystko! za 49,99 zł/mies można dostać już 134 kanały, a za 69,99 zł/mies, aż 168! Więcej szczegółów TUTAJ.

UPC

W porównaniu do Vectry, UPC daje nam najniższy pakiet za 60 zł miesięcznie, ale w tej ofercie znajdziemy już aż 126 kanałów! Najlepiej wychodzi pakiet 126-ciu kanałów za 74,99 zł/mies. Więcej szczegółów zobacz TUTAJ.

Orange

Inaczej to już wygląda jeżeli chodzi o Orange. Tutaj oferta jest bardzo ciekawa, ze względu na to, że jeden z największych operatorów daje nam możliwość telewizji + internetu. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, szczególnie jeżeli komuś zależy nie tylko na telewizji i internecie, ale również na nagrywarce albo kanałach HBO, bo za niewielkie pieniądze można dokupić taką opcję. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Multimedia

Multimedia to firma, która posiada świetne oferty nie tylko dla internetu, ale też telewizji. Jak możemy zauważyć, najtańszy pakiet kosztuje tylko 19 zł, a mamy w nim 61 kanałów. Super alternatywą jest też pakiet „SuperBox”, który oferuje nam za 49 złotych aż 131 kanałów! Więcej szczegółów TUTAJ.

Telewizja światłowodowa

Telewizja światłowodowa to coś nowego i niezwykłego. Niestety jak łatwo się domyślić – aby taki pakiet sobie zamówić, trzeba posiadać światłowód, gdzie dużo bloków czy domów, dalej nie ma takiej opcji. Jeżeli już jednak posiadacie światłowód, to pakiet 149 kanałów za 47,90 to oferta jest wręcz gargantuiczna. Potem robi się tylko ciekawiej, 200 kanałów za 62,90 czy 232 za 92,90. Listę kanałów zobaczycie poniżej, a szczegóły oferty TUTAJ.