Ranking najlepszych ofert internetu domowego LTE – Marzec 2020

T-Mobile, Orange, Play czy Plus to najwięksi operatorzy w Polsce. Posiadają oni również najlepsze oferty na rynku, jeżeli chodzi o internet mobilny. Sprawdźcie oferty!

Co zrobić jeśli nie ma możliwości podłączenia internetu kablowego? Alternatywą jest skorzystanie z możliwości jakie daje internet domowy LTE. To technologia świetnie sprawdzająca się np. w specyficznych lokalizacjach. (Kliknij operatora aby sprawdzić szczegóły oferty).

Pod względem ceny najlepiej wygląda oferta Orange. Warto też zauważyć, że w T-Mobile w kwocie abonamentu otrzymasz router z wbudowanym Wi-Fi, co bywa zarówno korzystne technicznie jak i pod względem ogólnej estetyki (kto chciałby bowiem mieć kilka urządzeń, jeśli można wszystko ograniczyć do jednego…).
Należy jednak zwrócić uwagę na skuteczność. Jeśli internet LTE będzie używany poza miastem, niezbędny będzie zestaw zawierający router wraz z anteną zewnętrzną. Takie urządzenia znajdują się w ofercie sieci Orange, Play, Plus oraz Cyfrowego Polsatu.

Nie warto kierować się tu bezwzględnie ceną. Choć urządzenia zapewniane przez te marki są nieco droższe, gwarantują znacząco lepszy zasięg. To przekłada się na stabilność działania internetu LTE.
Należy też uwzględnić kwestię limitu danych. Jest on co prawda w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu, ale jeżeli jesteś w zasięgu LTE, dane nie są limitowane. Nie trzeba więc martwić się o ograniczenia i to, że po przekroczeniu limitów prędkości pobierania danych spadnie do 1 Mb/s – jak jest w Play i Orange.

T-Mobile

T-Mobile daje nam niezwykłą ofertę. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Orange

Według nas Orange posiada najlepszą ofertę z internetem domowym LTE. Więcej informacji sprawdź TUTAJ.

Play

Trochę musimy się w Play pomęczyć z limitami, ale i tak oferta godna podziwu. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Plus

W Plusie już jest troszkę drożej, ale za to mamy Pakiet Ipla Polsat Sport Premium z Liga Mistrzów UEFA w cenie abonamentu. Więcej szczegółów TUTAJ.

Cyfrowy Polsat

Podobnie jak w Plusie, dostajemy Pakiet Ipla Polsat Sport Premium z Liga Mistrzów UEFA w cenie abonamentu. Więcej informacji zobacz TUTAJ.