Ranking najlepszych ofert komórkowych na kartę Marzec 2020

Oto nasze Top 5 ofert na kartę. (Kliknij operatora aby sprawdzić szczegóły oferty).

1. Mobile Vikings - Perfekt Match

Wolisz ofertę na kartę? Świetną ofertę proponuje wirtualna sieć Mobile Vikings. Jej pakiet Viking 25 No Limit kosztuje tylko 25 zł i oferuje minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitów, lecz bez darmowego roamingu UE. Siłę oferty stanowi jednak paczka internetowa, która wynosi 20 GB na miesiąc. Niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc i to bez żadnych ograniczeń! Aby nie utracić zebranej paczki GB, warto aktywować usługę Autodoładowanie. Więcej informacji sprawdź TUTAJ. 

2. Virgin Mobile - $Gigadaje

Virgin Mobile i jego pakiet #GigaDaje kosztuje 25 zł i oferuje nam dużo internetu. W Virgin nie ma jednak kumulacji GB, lecz dla stałych klientów transfer rośnie do 30 GB! Wirtualny operator nie zapewnia – w przeciwieństwie do Mobile Vikings – w cenie darmowych MMS-ów. Więcej informacji sprawdź TUTAJ.

3. A2Mobile

Bardzo dobrą ofertę ma także a2mobile. Jego „średni” pakiet Niewyczerpalne Wszystko oferuje nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w kraju, a także aż 20 GB transferu danych. Całość uzupełniają darmowe aplikacje internetowe (m.in. Facebook i Messenger) i usługa Wi-Fi Calling. Szczegóły zobacz TUTAJ.

4. Nju Mobile - "Wszystko"

Pakiet „Wszystko” od Nju mobile występuje również w wersji prepaid. Jego cena również wynosi 29 zł, a operator zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe oraz paczkę 10 GB, lecz bez darmowego roamingu UE. Zasadnicza różnica tkwi również w sposobie płatności – zamiast opłat za faktury wystarczy doładować konto. Szczegóły zobacz TUTAJ.

5. PLUSH

Identyczna zasada panuje w Plushu. Jego oferta na kartę po doładowaniu w kwocie 25 zł wygląda na bliźniaczo podobną do bezterminowego abonamentu Plush ABO 10 GB. W rezultacie dostaniesz nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, 20 GB (z czego 10 jest na YouTube i Tik Tok) oraz darmowe social media. Więcej szczegółów zobacz TUTAJ.