Ranking najlepszych ofert komórkowych dla duetu lub więcej – Marzec 2020

Oto nasze Top 5 ofert dla duetu lub większej liczby osób. (Kliknij operatora aby sprawdzić szczegóły oferty).

1. Plush - ABO DUET 10 GB

Na Plusha nie ma mocnych również w ofertach duet. Jeżeli szukasz oferty z 2 kartami SIM, to wybierz jego pakiet Plush Duet 15 GB. Dostaniesz w nim to samo, co w ofercie indywidualnej, ale z rabatem -5 zł na numer! W skali roku zaoszczędzisz w ten sposób 120 zł. Umowa oczywiście bezterminowa. Szczegóły oferty TUTAJ.

2. Lajt Mobile - Lajt Duet Mega

Bardzo atrakcyjnie wypada także oferta dla par od wirtualnego operatora lajt mobile. Od stycznia 2020 jest udostępniana w niższej cenie. Pakiet lajtDUET MEGA za 69,99 zł zapewnia – uwaga – aż 300 GB na miesiąc! 200 gigabajtów jest do dyspozycji w godzinach nocnych, a to nie wszystko – dostaniesz też nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale bez roamingu UE (RLAH). Umowa bezterminowa. Szczegóły TUTAJ.

3. Nju Mobile - w parze taniej

Druga karta SIM w nju mobile kosztuje tylko 9 zł, co oznacza rabat w wysokości aż 20 zł na numer! To ogromna oszczędność, a do dyspozycji dostaniesz nielimitowane rozmowy i wiadomości tekstowe (także w roamingu UE) i 10 GB na start. Pakiet internetowy rośnie (do 30 GB) ze stażem w sieci, ale niestety w nju jest dzielony na 2 osoby. Umowa bezterminowa. Szczegóły zobaczycie TUTAJ.

4. Lajt Mobile -

Pakiet lajtDUET Nr 1 nie jest aż tak pełny przepychu jak jego poprzednik, ale jest dwukrotnie tańszy. A i on nie ma się czego wstydzić – otrzymasz w nim nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, ale tylko Polsce. Cieszy bardzo duży pakiet internetowy – 30 GB na każdą osobę! Umowa bezterminowa. Szczegóły oferty TUTAJ.

5. Premium Mobile - Freedom dla dwojga

Połączenie 2 abonamentów Freedom2 to nic innego, jak oferta Freedom dla Dwojga + za 44,40 zł. Dostaniesz w niej to samo, co w pakiecie indywidualnym, lecz w cenie niższej o 5 zł na miesiąc – a więc rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitów. Całości dopełnia transfer po 20 GB na każdą osobę. Podobnie jak lajt mobile, Premium Mobile nie zapewnia darmowego roamingu UE. Umowa bezterminowa. Szczegóły oferty TUTAJ.