Ranking najlepszych ofert komórkowych – „Abonament z telefonem” Marzec 2020

Oto nasze Top 5 ofert na abonament z telefonem. (Kliknij operatora aby sprawdzić szczegóły oferty).

1. Nowy Plush ABO 15 GB

Na pierwszym miejscu mamy sieć komórkową Plush. Jak widać na zdjęciu ich oferta zaczyna się już od 25 zł! To niezwykłe jak na tę sieć mobilną. Jeżeli chcecie dowiedzieć się szczegółów o tej ofercie kliknijcie TUTAJ.

2. Plus.80

Plus. 80 to bogatsza oferta, ale znacznie droższa. Dostaniesz nielimitowane usługi (również w roamingu UE), 24 GB na pełnej prędkości i paczkę minut na rozmowy międzynarodowe. Możesz wybrać 1 z 3 usług premium – są to HBO GO, IPLA z Ligą Mistrzów UEFA oraz Tidal. Również i tym razem za sprzęt pobierana jest osobna rata. Szukasz oferty z kilkoma numerami? W Plusie kolejne karty są tańsze o 50%! Więcej szczegółów TUTAJ.

3. Orange - Plan mobilny 55

Orange 55 to jeden z najbogatszych i najbardziej atrakcyjny abonament od Orange. Dostaniesz w nim nieograniczone połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS) i 15 GB bez ograniczeń prędkości transferu. Przez pierwszy kwartał otrzymasz pakiet Music Pass (m.in. Tidal i Spotify) za darmo, a operator bardzo często nie pobiera opłaty za telefon – spłacasz go w osobnych ratach. Kolejne karty SIM są przecenione o 20 zł, a za przeniesienie numeru dostaniesz kolejne 3 miesiące darmowego. Więcej szczegółów TUTAJ.

4. T-mobile XL

T-Mobile! Pakiet XL zadebiutował początkiem lutego bieżącego roku. To topowy pakiet w ofercie tego operatora – kosztuje aż 149 zł, ale abonament zawiera już opłatę za telefon. W dodatku dostaniesz bardzo dobre warunki umowy z aż 70 GB transferu na miesiąc! Reszta usług jest oczywiście nielimitowana (w tym RLAH). Całość uzupełnia usługa Supernet Video DVD. Szczegóły zobacz TUTAJ.

5. Play - solo L

Bardzo duży transfer danych ma także abonament Solo L sieci Play. Jest to aż 35 GB, a przez pierwsze pół roku dostaniesz nawet 70 gigabajtów! Ponadto będziesz mógł się cieszyć z nielimitowanych minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci i telewizji Play NOW. Operator daje w prezencie na 6 miesięcy darmowy dostęp do Tidal, a jeżeli szukasz oferty z wieloma numerami, to wybierz Play Pokolenia. W Play nie ma osobnych rat za telefon, których ceny zaczynają się od 1 zł. Więcej szczegółów TUTAJ.