Ranking najlepszych ofert komórkowych – „Abonament bez telefonu” Marzec 2020

Oto nasze Top 5 ofert na abonament bez telefonu. (Kliknij operatora aby sprawdzić szczegóły oferty).

1. Plush ABO 10 GB

Na czele ofert abonamentu Plush ABO 10 GB. Ten niezwykle atrakcyjny pakiet kosztuje tylko 25 zł i zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, 10 gigabajtów na start, a także darmowe social media. To nie wszystko! Dla stałych klientów paczka danych rośnie do 20 GB, a kolejne 10 GB możesz przeznaczyć na korzystanie z serwisu YouTube. Pary otrzymują rabat -5 zł na numer, a umowa jest bezterminowa. Więcej informacji TUTAJ.

2. Nju mobile - usługa "Wszystko"

Sieć Nju mobile ma bardzo podobne warunki umowy. Jest jednak nieco droższa – jej pakiet „Wszystko” kosztuje 29 zł (choć w duetach wychodzi taniej, gdyż drugi numer kosztuje tylko 9 zł!). Rozmowy, SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane, a dla lojalnych transfer rośnie z bazowych 10 do aż 30 GB! To kolejna świetna i bezterminowa oferta. Szczegóły sprawdź TUTAJ.

3. Lajt Mobile - Numer Jeden

Propozycja od lajt mobile jest jeszcze tańsza. Jego atrakcyjny pakiet Numer 1 kosztuje bowiem jedyne 19,99 zł! Co więcej, do Twojej dyspozycji od razu przysługuje aż 30 GB transferu, a usługi głosowe i tekstowe w kraju są bez limitów. W przeciwieństwie do Plusha i nju, tym razem brak bezpłatnego roamingu UE, jest za to tzw. Bonus Krajowy. Umowa bezterminowa. Więcej informacji zobacz TUTAJ.

4. Red Bull Mobile - SieMa 29

Red Bull Mobile nie ma wyraźnych wad, stąd zebrał sporo punktów. Brakuje tu jednak „fajerwerków” jakie serwują jego rywale. Pakiet kosztuje 29 zł na miesiąc i zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe oraz 10 GB paczki danych. Niewykorzystane GB przechodzą na następne na 2 miesiące, lecz brak bonusów za staż czy dla par. Umowa bezterminowa. Szczegóły oferty zobacz TUTAJ.

5. Premium Mobile - Freedom 2

Sporo tańszy od poprzedniego RBM i nju mobile jest Premium Mobile. Jego pakiet Freedom2 kosztuje tylko 24,70 zł, a więc jest jedną z najtańszych ofert w naszym zestawieniu. Otrzymasz w nim nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci (bez RLAH) oraz aż 20 gigabajtów transferu. Jeżeli szukasz oferty dla całej rodziny, to zyskasz dodatkowe zniżki. Umowa bezterminowa. Szczegóły oferty sprawdź TUTAJ.