Nie wiesz jaki mobilny internet wybrać? Zobacz tę ofertę!

Potrzebujesz mobilnego internetu? Zobacz tę ofertę od Nju Mobile!

Pomimo, że Nju mobile nie ma aż takiej szerokiej gamy ofert, to jedno można stwierdzić - mają oni świetną propozycję dla tych, którzy potrzebują mobilnego internetu.

Często ludzie się zastanawiają nad tym jakiego operatora wybrać dla siebie. W naszych artykułach możecie znaleźć przeróżne oferty od wielu operatorów. Dziś przed nami staje Nju Mobile, a my chcemy mu zadać pytanie – czy oferta mobilnego internetu w ich sieci się opłaca? Odpowiedź brzmi, jak najbardziej tak!

Operator nju mobile deklaruje zawsze te same stawki na rozmowy (19 gr/min), SMS-y (9 gr/min) i MMS-y (19 gr/min) dla wszystkich na terenie naszego kraju. Transfer danych 1 MB kosztuje również 19 gr. W ofercie nju na kartę dostępny jest darmowy starter z 2 GB internetu do wykorzystania w kraju przez 31 dni. Dodatkowo przy każdych z 10 pierwszych doładowaniach na kwotę minimum 25 zł otrzymasz kolejne 2 GB internetu extra do wykorzystania w kraju przez 31 dni. Kupując Starter za 5 lub 20 zł, możesz wykorzystać śrdoki które znajdują na starterze, na wszystkie usługi dostępne w ofercie – konto ważne jest 31 dni od aktywacji startera. Z usług o podwyższonej opłacie możesz korzystać, gdy wartość Twoich doładowań osiągnie kwotę min. 10 zł. Po pierwszym doładowaniu konto i środki na nim zgromadzone będą ważne bezterminowo w ramach promocji po wieki. Więcej informacji? Sprawdź TUTAJ.

Nju oferuje bardzo wiele usług obniżających koszty, w tym maksymalnie 29/mies itd. Warto przyjrzeć się obowiązującym promocjom, aby płacić znacznie mniej. Na przykład w ramach promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na SMS-y utrzymaniowe.

Plan Nju internetowy

Plan nju internetowy to elastyczny internet mobilny 40 GB za max. 29 zł w miesiącu. Podstawowa cena za korzystanie z internetu w kraju to: 19 gr/1 MB.

W planie nju internetowy za korzystanie z internetu w kraju naliczana jest opłata tylko do 29 zł. Później, do końca okresu rozliczeniowego za internet w kraju nie zapłacisz już nic więcej i masz 40 GB. Po wykorzystaniu 40 GB włączy się lejek 1 Mb/s. Możesz korzystać też z innych usług niż internet, ale płacisz za nie dodatkowo, zgodnie z cennikiem, tj.: 19 gr/min; 9 gr/SMS; 19 gr/MMS.

Płacisz tylko za to, z czego w danym miesiącu korzystasz. Minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł, a z usługą „im dłużej, tym lepiej” już po trzech miesiącach przestaje Cię ona obowiązywać.

Jeżeli nie będziesz korzystać z telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę. Nie dotyczy to planu nju buzz z dołączonymi do niego planami dodatkowymi.

Dodatkowy pakiet internetu 9 GB za 9 zł jest dostępny w nju z rachunkiem i nju na kartę. Pakiet włączysz w zakładce Usługi po zalogowaniu się do swojego konta lub wysyłając bezpłatny SMS pod numer 80355 o treści AKT. Pakiet będzie ważny w kraju przez 31 dni w nju na kartę lub do końca danego okresu rozliczeniowego w nju z rachunkiem. Pakietu nie można włączyć dla numeru dodatkowego (numer dodatkowy może współużytkować pakiet, jeśli jest włączony dla numeru głównego). Zobaczcie też ofertę na abonament Nju mobile TUTAJ.

Jednorazowe pakiety internetowe

    • do wyboru masz pakiety internetowe: 350 MB, 500 MB, 1,5 GB, 5 GB w wersji jednorazowej oraz 1,5 GB w wersji cyklicznej
    • jak włączyć: wyślij SMS-a z prawidłową komendą zgodnie z tabelami poniżej pod numer 602 (opłata zgodna z Cennikiem usług w ofercie nju na kartę)
    • wybierz odpowiednią opcję po zalogowaniu się na stronie www.njumobile.pl/mojekonto,
    • wpisz w telefonie krótki kod dla wybranej opcji wskazanej w tabelach poniżej i potwierdź przyciskiem „zadzwoń”

O włączeniu pakietu zostaniesz powiadomiony SMS-em. Pakiet jednorazowy ważny jest 31 dni, natomiast pakiet cykliczny odnawia się co 31 dni, gdy na koncie głównym będzie wystarczająca ilość środków. Pakiety internetowe można wykorzystac tylko w Polsce. Aby korzystać z internetu za granicą należy wykupić np. pakiety w UE.

Bonus za staż "Im dłużej, tym lepiej więcej GB"

Z usługą „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę” liczba GB w Twojej usłudze wzrasta, im dłużej jesteś w nju na kartę:
– po 6 miesiącach 2 × więcej
– po 12 miesiącach 2,5 × więcej
– po 24 miesiącach 3 × więcej