Nowa oferta od Lajt Mobile jest zaskakująca. Sam zobacz!

Lajt mobile posiada świetne oferty. Warto sprawdzić choćby nawet te.

Początek miesiąca to dobry czas aby sprawdzić jakie nowe abonamenty serwują nam operatorzy. Świetną ofertą dysponuje Lajt mobile, którą postanowimy wam przedstawić.

Abonament z największą ilością internetu

Dla każdego w abonamencie jest ważne co innego, dlatego pokażemy wam parę ofert, które będą zależne od najważniejszych czynników, czyli: internetu w abonamencie, ceny oraz ilości usług, które daje nam Lajt mobile.

Jeśli poszukujesz abonamentu z największą liczbą gigabajtów, chętnie polecimy Ci ofertę sieci Lajt mobile – Lajtowy No Limit L. Za 40 złotych miesięcznie możesz otrzymać aż 300 GB Internetu co miesiąc. Musisz jednak wiedzieć o kilku rzeczach, które nieco zmniejszają atrakcyjność tej oferty:

  1. Pakiet podzielony jest na 100GB w dzień i 200GB w nocy;
  2. Jeśli zużyjesz 100 GB w dzień, to na dany miesiąc przepada również pakiet nocny.

Trzeba też pamiętać o czymś jeszcze. Jeśli wyjeżdżasz za granicę (UE), to masz do zużycia za darmo tylko 50 SMSów wymiennie na 50 minut. Jeśli przekroczysz te liczby lub skorzystasz na przykład z Internetu, zapłacisz co najmniej 20 złotych więcej do abonamentu na dany miesiąc plus inne opłaty według zużycia (tzw „bonus krajowy„). Po naliczeniu 20 złotych będziesz miał 4,33 GB wliczone w swój abonament do wykorzystania za granicą (zobacz TUTAJ). 

Taryfa Numer 1

Inna taryfa, Lajtowy NUMER 1, w której za 19,99 zł dostajesz 30 GB i pełen no-limit, jest również warta uwagi. W ujęciu dwuletnim (z bonusem za przeniesienie i umową na czas określony) to kwota niecałych 449 złotych. Zapisy dotyczące Roamingu są podobne, tyle że mamy tu mniej Internetu do zużycia za granicą. Z taką ofertą na ten moment nikt nie jest w stanie konkurować cenowo, tym bardziej, że nie musisz podpisywać umowy na 2 lata (trudno, bonus przepadnie, ale za to zmienisz kiedy tylko będziesz mieć ochotę).

Więcej informacji na temat usług od Lajt Mobile znajdziesz TUTAJ.