Najtańsze oferty abonamentu w lutym 2020r.

Zobaczcie gdzie możecie znaleźć najtańszy abonament w lutym 2020 r.

Gdzie mogliśmy dostać najtańszy abonament w lutym. Plus, Play czy może Orange? Będziecie zaskoczeni!

Koniec lutego to dobry czas na podsumowanie. Ze względu na to, że już niedługo poznamy kolejne, nowe oferty od operatorów, warto sobie zrobić rozeznanie pt. „Jak to wyglądało w zeszłym miesiącu?”. 

Za chwilę już nam zacznie się marzec i będziemy mogli zobaczyć nowe oferty od naszych operatorów.  Dlatego postanowiliśmy zrobić małe rozeznanie, jak to wyglądało w lutym, aby móc zapolować na nowe oferty. Nie zawsze te, które są nowe, znaczą, że są lepsze. Często również zdarza się tak, że w lutym startuje oferta, która działa dłużej niż miesiąc i jest po prostu bardziej opłacalna niż ta, którą prezentuje nam operator w nowym miesiącu. Przed wami najlepsze oferty od operatorów z lutego 2020 roku.

Nowy Plush Abo 10 GB

Na pierwszym miejscu mamy sieć komórkową Plush. Jak widać na zdjęciu ich oferta zaczyna się już od 25 zł! To niezwykłe jak na tę sieć mobilną. Jeżeli chcecie dowiedzieć się szczegółów o tej ofercie kliknijcie TUTAJ.

Nju z usługą "Wszystko"

Na drugim miejscu w lutym plasuje nam się Nju Mobile ze swoją ofertą „Wszystko”. Pierwsze opcje już od 29 zł. Ale wiadomo, że to nie wszystko. Wszelkich dodatkowych informacji i szczegółów możecie szukać TUTAJ

Lajt mobile i Numer jeden

Pewnie zastanawiacie się, jakim sposobem na trzecim miejscu jest oferta, za którą płacimy najtaniej 19,99 zł/mc! Odpowiedź jest bardzo prosta. Wartość umowy zarówno w Plush jak i Nju mobile wynosi dokładnie tyle, ile abonament. Co innego jest w Lajt mobile. W tym wypadku wartość umowy „Numer 1” wynosi 39,98 zł, co jednak jest dość istotną informacją. Szczegóły sprawdźcie Tu. 

Premium mobile - oferta Freedom 2

Na koniec oferta od Premium Mobile o nazwie „Freedom 2”. Mimo tego, że „FreedomPL” jest tańsze, to oferta ta wcale nie jest taka korzystna jak się wydaje. Co innego możemy powiedzieć o „Freedom 2”. Tu jednak wartość umowy wzrasta z 24,70 zł do 53,70. Jednak wraz jak na ten standard, to świetna oferta. Zresztą, sami sprawdźcie Tutaj.

Wiadomo, że to nie wszystkie oferty jakie mogłyby się tu pojawić. To tylko wybrane najtańsze oferty z lutego 2020. Więcej możecie przeczytać w naszej sekcji z artykułami.